Şirketimiz


Ülkemizin, son yıllarda artarak devam eden ekonomik büyümesine paralel olarak, Sönmez Balon da 1997 yılından bu güne kadar, gelişimin gerisinde kalmadan istikrarlı ve sürekli büyümeyi amaç edindi.

2010  yılında  Istanbul- Ümraniye  merkezli  fabrika  üretim tesislerimizi  tamamlayıp,  mevcut  kapasitemizi yükselttik.  Makina  parkurlarımızı  arttırdık.  Açık  ara lider  olduğumuz  reklam  balonlarına  farklı  tasarımlar geliştirdik.

Geliştirdiğimiz  her  yeni  ürün,  ulusal  ve uluslararası  patent  kurumlarınca  tescil  edildi.  Bunun yanısıra ürünlerimizin çevre ve insan sağlığına uygun olmasına  özen  gösterdik.  Bu  hassasiyetimiz  yurtiçi ve  yurtdışı  akreditasyon  kurumlarınca  tescil  edildi.  
   
Bugün  250  adet  farklı  model  reklam  balonları  ile neredeyse tüm sektör gruplarına  cevap verebilecek reklam  balonları  üretiyoruz.  Ürünlerimizi  ülkemizin tamamına  yaydık.  Ayrıca    komşu  ülkelerde  marka bilinirliği yüksek olan öncü firmalar arasında yer aldık. Bu ülkelere ihracatımız artarak devam ediyor.      
     
Temel önceliklerimiz;
↘ Çevre ve insan sağlığına uygun ürün ve hizmet üretmek.
↘ Koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak.
↘ Kaliteden ödün vermeden, ekonomik ve rekabet gücü yüksek ürünler üretmek.
↘ AR-GE yatırımlarını sürekli arttırmak.
↘ Ülkemizin gelişimine  katma değer sağlamak.
 
Başarılarımızın artarak devam etmesinde ürünlerimize ilgi gösteren  ve  projelerinde  ürünlerimize  yer  veren, saygıdeğer  müşterilerimizin  katkılarını  asla unutmayacağız. Sizlerden aldığımız sinerji ile farklı tarz, şekil ve çeşitte ürün üretme gayreti, çalışmalarımızın  ana temasını oluşturmaya devam edecektir.
Biz birlikte başarılı olduk...
                                                                              
Saygılarımızla
Sönmez Balon

Haberiniz Olsun!

E-mail adresinizi kaydedin, firmamız ile alakalı tüm gelişmelerden haberdar olun!